Hrabro Posušje nesretno izgubilo u Banja Luci

Nogometaši Borca pobijedili su Posušje rezultatom 1:0 u 7. kolu Premijer lige, nastavljajući potjeru za vodećim ekipama.

Posušje je veći dio meča bilo bolji ili barem ravnopravan rival, pružili su sjajnu igru i dugo će žaliti zbog nekoliko kolosalno propuštenih prilika.

Dobre šanse su stvorili Krišto, Rozić i Mandić, dok je Borac tek u finišu prvog poluvremena prijetio preko Kvržića i Makarića, pri čemu je Makarić glavom s pet metara prebacio prečku.

U drugom poluvremenu, Posušje je propustilo pravu priliku u 59. minuti kada je Mandić sa pet metara, bez čuvara, promašio glavom, a zatim je Mijatović izvrsno obranio udarac Babića.

U 74. minuti, Maglica je dobio drugi žuti karton i time crveni karton za Posušje. Bezidejni Borac je došao do pobjede u 87. minuti kada je Marić postigao nevjerojatan autogol s gotovo 16 metara, za konačnih 1:0.

Borac u narednom kolu gostuje Tuzla Cityju, dok će i Posušje ponovo gostovati, ovoga puta Zvijezdi 09.

Borac – Posušje 1:0 (Marić 87′ a.g.)

Objava Hrabro Posušje nesretno izgubilo u Banja Luci pojavila se prvi puta na Posušje.info.