„Grmalji“ pobjednici juniorskog futsal 3×3 turnira

U sklopu velikog futsal 3×3 turnira jučer je u Čitluku održan juniorski turnir. Veliki broj mladih talentiranih igrača pokazao je svoje vještine tijekom turnira, a plasman u polufinale izborile su ekipe: Vjernici, Grmalji, Palete i Hercegovci.

Nakon slavlja u polufinalnim ogledima, u finale turnira plasirale su se ekipe Grmalji i Palete, dok su Vjernici i Hercegovci odigrali utakmicu za treće mjesto.

Pobjedu u utakmici za treće mjesto slavila je ekipa „Vjernici“, nakon čega je odigrano uzbudljivo finale juniorskog turnira.

Na kraju atraktivne utakmice pobjedu rezultatom 4:3 slavila je ekipa „Grmalji“, koja je na taj način osvojila naslov prvaka.

Juniorski turnir lijepa je uvertira u ono što nas očekuje na „Futsal 3×3 Čitluk 2022.“ turniru, na kojem će se za laskavi naslov prvaka i vrijednu nagradu natjecati pedeset ekipa iz cijele Bosne i Hercegovine.

Dakle, do nedjelje i velikog finala na igralištu između zgrada u Čitluku očekuju nas uzbudljivi nogomet i dobra atmosfera.

The post „Grmalji“ pobjednici juniorskog futsal 3×3 turnira appeared first on Općina Čitluk.