back to top

Sinoć je na igralištu Srednje škole A. B. Šimića u Grudama počela Malonogometna liga mjesnih zajednica općine Grude.

U prvom susretu sastali su se  Pocrte i Tihaljina. Tihaljina je bolje otvorila susret te već u prvoj minuti preko Luke Ančića dolazi do vodstva a ubrzo i Tomislav Perić povećava vodstvo na 2:0 i tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme. U drugom poluvremenu Pocrte pokazuju bolju igru na terenu i vraćaju se u igru s dva pogotka Luke Zucića te po jedan Ivana Šimunovića i Petra Marića. Međutim do kraja susreta Tihaljina preko Marinka Primorca i Josipa Mijatovića postavlja konačni rezultat 4:4.

U drugoj utakmici na teren su izašli prošlogodinji pobjednici LMZ Donji Mamići i Ružići. Ružići su djelovali puno uigranije od Mamića te sa dva pogotka Ivana Bandića i jednim Marina Bilića zasluženo dolaze do pobjede 3:0.

U posljednjoj utakmici večeri sastali su se Cerov Dolac i Drinovci. Na početku susreta ekipe su djelovale podjednake, a onda je uslijedila golijada ekipe Drinovce. S dva pogotka Mislava Majića i Davida Glavote, te po jednim Tomislava Alerića, Stipe Pandžića, Marka Glavaša i Ante Marinovića dolaze do visoke pobjede 8:1. Za Cerov Dolac utješni pogodak postigao je Kristijan Iličić.

Liga se nastavlja u utorak 26.7., a u nastavku pogledajte rezultate odigranih utakmica, raspored i fotogaleriju…