back to top

FOTO | Mladim neumskim košarkašicama 2. mjesto lige KSBH

Djevojke Škole košarke Neum sezonu završavaju na 2. mjestu lige KSHB. Odigrale su utakmicu protiv Tomislavgrada i završile rezultatom 47-53 za naše djevojke.

-Prva utakmica i polufinale protiv domaćina Tomislava koji je bio veliki favorit odlazi u našu korist. Utakmica sa 67 prekršaja i gdje je čak 10 igračica dobilo 5 osobnih grešaka. Vjerovali ili ne utakmica se igrala skoro 3 sata i otišla u čak 2 produžetka.

Finalnu utakmicu djevojke iz Škole košarke Čapljina/Neum odigrale su protiv Livna i završile rezultatom Livno 42-24 za Livno.

foto | mladim neumskim košarkašicama 2. mjesto lige ksbh

-Utakmica gdje je na poluvremenu rezultat bio 20:17 za Livno, međutim manjak koncentracije i očigledan umor iz prve utakmice kod naših igračica donijeli su pobjedu u drugom poluvremenu ekipi Livna, komentirali su iz kluba finalnu utakmicu.

-Djevojke svaka čast, a uskoro ćemo probati ostvariti što bolji rezultat na državnom prvenstvu, poručili su iz Škole košarke Neum.

Objava FOTO | Mladim neumskim košarkašicama 2. mjesto lige KSBH pojavila se prvi puta na Neum.online.