back to top

Ekipe ”Café Bar “Miami” i “HVIDRA” Mostar gledamo u finalu tradicionalnog noćnog turnira u Prozoru

Odigrani su polufinalni susreti tradicionalnog noćnog malonogometnog turnira u Prozoru. Slavile su ekipe ”Café Bar “Miami” i “HVIDRA” Mostar.

Večer su otvorile ekipe ”Café Bar “Miami” i Café “Actros” iz Bugojna. Bila je ovo odlična utakmica uz brzu igru i dodavanja. Iako se činilo da će utakmica biti nešto neizvjesnija, “Miami” je vrlo brzo poveo. Uskoro uz asistenciju Budimira i malu nogometnu majstoriju Smajić postiže pogodak za 2:0. Izvrsnim pogotkom Čolak povećava na 3:0, a zatim i Kafedžić za 4:0. Ekipe odlaze na odmor, a drugo poluvrijeme otvara Remić izvrsnim pogotkom u rašlje za 4:1. Međutim, “Miami” nastavlja utvrđivati veliko vodstvo, Budimir pogađa za 6:1. “Actros” u nastavku pogotkom Bećirevića smanjuje razliku na 6:2, a još jednim izvrsnim pogotkom Remića na 6:3.

ekipe ”café bar “miami” i “hvidra” mostar gledamo u finalu tradicionalnog noćnog turnira u prozoru

U drugom susretu večeri publika je mogla gledati susret između mostarske “HVIDRE” i “Bosanskog piva”. Bila je ovo jedna od boljih utakmica turnira, na terenu je bilo vrlo napeto. Kako je odmicalo prvo poluvrijeme bilo je jasno da neće pasti mnogo golova. Povela je “HVIDRA”, a “Bosansko pivo” je vrlo brzo iz slobodnog izjednačilo na 1:1. Kad se činilo da će cijelo drugo poluvrijeme biti bez pogodaka i da će publika uživati u izvođenju penala “HVIDRA” na samom kraju povećava na 2:1. “Pivo” uvodi igrača umjesto golmana, kruži oko gola “HVIDRE”, ali lopta jednostavno neće u mrežu. Suci sviraju kraj i publika će i ove godine gledati prošlogodišnje finale.

Između dva susreta odigran je i Penalty Cup. Ekipu je činio jedan igrač i golman, a igralo se na ispadanje. Večeras se natjecalo pet parova, a prolazak dalje su osigurali: Josip Ivić i Marko Brković, Ante Tadić i Duje Nevistić, Ante Markešić i Tomislav Mišura, Matej Malekin i Marin Prskalo te Gabriel Rotim i Ivan Juričić.

Organizatori su osim utakmice za treće mjesto te one finalne, najavili i revijalnu utakmicu, a cijelu će večer svojim nastupima obogatiti Mažoretkinje “Rama”. Za publiku je pripremljena bogata tombola, a sudjelujete kupnjom ulaznice po cijeni od 2 KM.

Generalni sponzor turnira je Općina Prozor-Rama, a organizator HNK “Rama.