Dudić: Razočaran sam ovim ponašanjem sa tribina, nisam to zaslužio

Trener Sarajeva, Feđa Dudić, nakon utakmice 11. kola Premijer lige BiH i remija protiv Sarajeva (1:1), osvrnuo se na ponašanje navijača Rođenih, koji su ga nekoliko puta polili pivom.

Razočaran sam, prije svega, ovim ponašanjem sa tribina i ja mislim da ovo nisam zaslužio, da budem poliven pivom i da mi se psuje djeca i majka i sve ostalog. Mislim da to nije ok. Ovdje sam proveo dosta vremena, napravio sam sa Veležom dosta uspjeha i razočaran sam. Kada čovjek misli da ne može niže pasti u našoj državi, onda možeš još niže, kazao je Dudić.

Dudić je potom govorio o današnjoj utakmici.

Loše smo ušli u prvih 15 minuta utakmice, onda i u prvih 15 minuta drugog poluvremena je Velež bio puno bolji. Mogli su dati još neki gol više, Šahinović nas je čuvao. Na kraju smo izmjene neke napravili i dali taj gol, probali smo dati i taj drugi, ali nismo. Možda nam se danas neki promašaj vratio za neki na prijašnjim utakmicama. Potresen sam ovom nekom situacijom i nekako mi je ovo ružno i teško palo, kazao je Dudić, pa potom dodao:

Bodovno ne možemo nikako biti zadovoljni. Minimalno smo trebali imati šest bodova više, ali tako je to. U dvije-tri utakmice smo ispuštali bodove. Kada odigramo loše utakmice, ne dođemo do pobjede, a kada odigramo dobro, onda nam se dese neke situacije. U tri boda je cijela liga i sve je još otvoreno. Ide ova pauza i dobro će nam doći. Momci će se odmoriti, možda nam se priključe i ovi povrijeđeni igrači. Avramovski se danas vratio, ušao je u utakmicu, što je jedan dobar postrek za dalje.