Četiri pogotka u trijumfu protiv Slovaka

Momčad Krunoslava Rendulića uspješno je apsolvirala i treću pripremnu utakmicu u Međugorju.

Nakon pobjeda protiv HNK Kruševo (10:1) i NK Croatia Zmijevci (2:1), Plemići su danas na terenu s umjetnom travom bili bolji od slovačkog prvoligaša FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble (4:1).

Iako smo zbog problema s ozljedama i virozama nastupili bez nekoliko igrača, Zrinjski je sigurnom igrom stigao do laganog trijumfa uz pogotke Josipa Ćorluke u prvom poluvremenu te Franka Sabljića, Nemanje Bilbije i Damira Zlomislića u nastavku, a zanimljivo da smo do tri od četiri pogotka stigli nakon ubačaja iz kuta – jedini koji je pogodio iz igre bio je Bilbija.

Slovaci su poraz ublažili pogotkom Lucasa Demitre dvije minute prije kraja utakmice.

U sljedećoj kontrolnoj provjeri naš protivnik u Međugorju bit će HNK Tomislav, a utakmica je na programu u srijedu.

ZRINJSKI: Topić (46′ Soldo) – Ćorluka (61′ Kozina), Jakovljević (61′ Senić), Senić (46′ Zlomislić,), Brekalo (76′ Memija) – Kamenar (46′ Vukotić), Sučić (76′ Kamenar) – Ćuže (61′ Prskalo), Ivančić (61′ Duraković), Jukić (46′ Sabljić) – Kiš (61′ Bilbija)